Skuodo rajono geriausių sportininkų pagerbimo vakaras

26551335_902822106543719_526155147_nSausio 5 d. Skuodo meno mokyklos salėje įvyko rajono geriausių sportininkų, kūno kultūros mokytojų, trenerių, sporto rėmėjų pagerbimo vakaras.

Skuodo meno mokyklos mokinei Kristinai Gurauskaitei atlikus kūrinį (renginyje dar dainavo Monika Rimkutė bei Rugilė Jackevičiūtė; mokytoja Raimonda Remezienė), šios įstaigos direktorė Anelė Raugienė sportininkus pasveikino su gausiu „aukso“ derliumi, kuris bus gausinamas ir šiais metais.

Kaip teigė renginio vedėjas Linas Mitkus, sportininkai – tai žmonės, kurie yra stiprūs ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, dvasiškai. Vidinis tikėjimas savo jėgomis sporto žvaigždėms atnešė ne vieną pergalę, todėl iš sportininkų būtent šios vidinės stiprybės galėtų pasimokyti visi. Kiekvienam svarbu būti įvertintam, paskatintam, padrąsintam, apdovanotam už aukštus pasiekimus, sporto pergales, įspūdingus laimėjimus, nepaprastus gebėjimus ar puikiai atliktus darbus.

Renginyje buvo apdovanota daug sportininkų kurie sportuoja įvairiose sporto šakose.

Geriausias neolimpinių sporto šakų sportininkas

Juo tapo motobolininkas Lukas Paulauskas. Jam apdovanojimą įteikė Skuodo rajono savivaldybės Tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Virgilijus Pajarskas.

Geriausias savo sporto šakos atstovas

Skuodo „Bartuvos“ motobolo komandos žaidėjas – Paulius Sparnauskas.

Taip pat renginyje buvo paskelbta daug nominacijų, tarp kurių Skuodo motobolo komanda „Bartuva“ pelnė nominaciją „Metų komandos pergalė“(treneris Stanislovas Penkus, vadovas K. Viršilas), nominaciją – „Metų sugrįžimas“ pelnė motobolininkas Gintautas Rubinas.

26654908_902822109877052_946433923_o

Padėka kūno kultūros mokytojams, treneriams…

Skuodo rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėja Aldona Jasienė  už ilgametį darbą kūno kultūros ir sporto srityje, atsidavimą savo profesijąi, nuopelnus bei pasiekimus apdovanoti mokytojai Antanas Gedvilas ir Sigitas Matulevičius; už mokinių sporto pasiekimus apdovanoti mokytojai Vytautas Žutautas iš Bartuvos progimnazijos ir Vaclovas Galinskas iš Ylakių gimnazijos.

Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Žydrūnas Ramanavičius teigė, kad verslo atstovai suvokia sporto svarbą ir jam padeda. Padėkos raštai įteikti visiems rajone dirbantiems treneriams, o geriausiu 2017-ųjų metų treneriu pripažintas baidarių ir kanojų irklavimo treneris Kazimieras Rimkūnas.

… bei sporto rėmėjams

Mūsų rajone sportą remia UAB „Kuršasta“ (generalinis direktorius Stanislovas Martinkus), ūkininkai Rolandas Jablonskis, Algerdas Rozga, verslininkai Algimantas Šadeikis, Česlovas Davydauskis, Klaudijus Dainauskas, Algis Reliūga, Alvydas Vičius, Mindaugas Vičius, Donatas Galdikas, Saulius Šakauskas, Nerijus Daukas.

Autorius: Rūta Ronkauskienė

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
Powered by Live Score & Live Score App